Witam Cię miły Gościu!

Dziękuję, że odwiedzasz moją stronę, ktora jest krótką historią mojego życia, małym wycinkiem biografii. Muzyka od kiedy pamiętam była moją wielką miłością. Już w klasie piątej wiedziałam, iż właśnie jej pragnę poświęcić swój czas. Marzyłam o tym, aby śpiewać, komponować, tworzyć muzykę płynącą z głebi mojego serca.
Odkrywałam i kreowałam swoją osobowość poprzez lata spędzone w Szkole Muzycznej I stopnia w Tarnowie na wydziale wokalnym, następnie w Krakowie w Szkole Muzycznej II stopnia, gdzie w 1988 r wyśpiewałam recital dyplomowy, uzyskując tytuł zawodowy muzyka – wokalisty. Moje marzenie się spełniło. Będąc pod skrzydłami znakomitej primadonny operowaj, Pani Profesor Teresy Wessely jeszcze tego samego roku dostałam angaż do Opery i Operetki Krakowskiej.
Jednak Bóg miał dla mnie inny plan, poznałam mężczyznę swojego życia i zrezygnowałam z kuszącego mnie blasku sławy i kariery. Wyjechałam do Stanów Zjednoczonych wraz z moim mężem. Po powrocie z Ameryki uzupełniłam swoje kwalifikacje muzyczne uzyskując tytuł magistra muzyki na wydziale pedagogiczno – artystycznym Uniwersytetu Śląskiego. W 1997 r rozpoczęłam własną działalność muzyczną w zakresie usług: rytmiki, muzykoterapii, opraw wokalno – instrumentalnych uroczystości ślubnych.
W ten sposób rozpoczęła się największa przygoda mojego życia. Przygotowując repertuar dla nowożeńców w 2005 roku urodził się pomysł nagrania płyty „Panis Angelicus” w prezencie dla młodych par. Pierwsza umowa jaką podpisałam po zarejestrowaniu własnej firmy dotyczyła świadczenia usług organistowskich w Kaplicy Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach, tym sposobem Pan Bóg zaczął mnie przybliżać do Siebie. Patrząc w przeszłość teraz stwierdzam, że On wiedział najlepiej w czym będę się spełniała. Wiodąc mnie po krętych ścieżkach, zawsze wyprowadzał mnie na prostą, najbezpieczniejszą dla mnie drogę. W podziękowaniu dla Najwyższego, inspirowana Duchem Świętym zgromadziłam materiał na drugą płytę, zatytułowaną „Jak Ci Dziękować…”. Utwory powstały ja za dotknięciem magicznej różdżki – nagle i niespodziewanie. Od 2008 roku życie moje z Nim jest magią. Dzięki Łasce Najwyższego byłam wraz z dziećmi świadkiem zjawisk transcendentalnych, które to sa opisane na stronie Dialog Serc. To On nagrodził mnie po 10 latach uczciwej dla Niego pracy, a Wielkim Swoim Miłosierdziem usprawiedliwił w Słowie Bożym – wcielonym, które mi przekazał. Obecnie mam materiał słowno-muzyczny na trzy płyty Autorskie (41 utworów). Jeszcze raz Dziękuję Ci Panie tym moim skromnym świadectwem o Tobie!
Dzięki Twojej Opatrzności jestem kobietą spełnioną, szczęśliwą, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Przytoczę na koniec sentencję Hansa Christiana Andersena „Życie każdego człowieka jest Baśnią napisaną przez Boga”. Życzę wszystkim, aby ich życie było najpiękniejszą Baśnią pełną miłości, światłości i licznych łask.

                          Pozdrawiam serdecznie, Szczęść Boże Joanna.